Kasr-ı Beyza Evleri

Teknolojiyi güven ve konfora dönüştürüp insanlara çağdaş yaşam merkezi olarak sunan Kasr-ı Beyza Evleri’nin temelinde depreme karşı en güvenli radye temel sistemi kullanılmıştır.

Kasr-ı Beyza Evleri

Proje Hakkında

Teknolojiyi güven ve konfora dönüştürüp insanlara çağdaş yaşam merkezi olarak sunan Kasr-ı Beyza Evleri’nin temelinde depreme karşı en güvenli radye temel sistemi kullanılmıştır. İnsan güvenliğini tüm değerlerin üstünde tutan KRG İnşaat, Kasr-ı Beyza Evleri’ni, kalite ve güvenlik standartlarıyla inşa etmektedir.

24 Saat güvenlik ve kameralı sistem ile huzurlu bir ortamda yaşamanın keyfi KASR-I BEYZA Evleri.

Ayrıcalıklarımız

  • Bina dış cehpeleri ısı yalıtımı amaçlı mantolama sistemi ile kaplanmıştır.
  • Daire içlerine 1. sınıf lüks malzemeler, 1. sınıf işçilikle monte edilmiştir.
  • Tüm dairelere internet alt yapısı, uydu tv ve dijital kanal sistemi
  • Her daireye 3 adet telefon hattı
  • Bina girişlerinde görüntülü diafon sistemi
  • Doğalgaza uyumlu kaloriferli kombi sistemi

Kasr-ı Beyza Evleri’nde açık alanları düzenlemede de büyük özen göstermiştir. 0-6 ve 6-12 yaş grupları için ayrı ayrı oyun alanları, basketbol ve voleybol oyun sahası, kuşevleri, yeşil alanlar, oturma grupları, bisiklet parkı, açık alanda satranç oynama imkanı, açık otoparklar da bulunmaktadır.

Galeri

Kasr-ı Beyza Evleri
Kasr-ı Beyza Evleri

KRG İNŞAAT

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde on binlerce daire, çok sayıda iş yeri projesi ve rezidans projesini hayata geçiren KRG İnşaat temelleri 1972 yıılında atıldı.

Kuruluşundan bugüne on binlerce insanın yaşamına değer katan KRG İnşaat sektörde benimsediği ilkeleri sayesinde inşaat sektörüne kattığı yeni boyut ve müşteri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile sağlam adımlar atarak büyümeye devam ediyor.

BİZE ULAŞIN

Vardar Caddesi, No: 30
Alibeyköy, Eyüp, İstanbul
Telefon
+90 212 627 44 14
Bize Yazın
İletişim Formu
Copyright 2014 KRG İnşaat